رهپویان
سفارش تبلیغ

آیا دولت راستگویان، آلزایمر دارد!؟

پروژه خط آهن اینچه برون در سال 92 با حضور رییس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفته بود و به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت دهم ثبت شده است؛ اما در دولت راستگویان برای بار دوم با عبور قطار حامل حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی مجددا افتتاح شد!

1417522292edalatgolestan.ir 17

 

به گزارش میدان 72،مراسم بهره برداری رسمی از پروژه فراملی خط آهن گرگان ـ اینچه برون در خرداد ماه سال 92 و با حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهور وقت جمهوری اسلامی ایران، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی، سردار عبادالله عبداللهی رییس قرارگاه خاتم الانبیاء، استاندار گلستان، معاونت بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن، مدیر کل راه آهن شمال و تنی چند از مسوولان کشوری و استانی در محل ایستگاه راه آهن اینچه برون انجام شده بود.

افسران - افتتاح دوباره خط آهنی که در دولت احمدی نژاد افتتاح شد

ادامه مطلب...کلمات کلیدی : آیا دولت راستگویان، آلزایمر دارد!؟
Share |
-----------------------------------------------------------------------------------------------

جناب روحانی! آیا اوباما با معجون منتسکیو مؤدب است و سلمان فارسی

رئیس جمهور حقوقدان با سخنانی تامل برانگیز نسبت به سلمان فارسی، به توجیه نظریات منتسکیو و کنایه به منطق سیاسی اسلام پرداخت.

حسن روحانی که با ادعای «احیای اخلاق» به عرصه انتخابات آمد، پیشتر منتقدان خود را بی سواد، بی شناسنامه، تازه به دوران رسیده و ... خوانده بود و حتی آنها را «به جهنم» روانه کرده بود تا معنای حقوقدان و اخلاق را روشن کند! وی اخیراً در سخنانی، «سلمان محمدی» را قربانی جا انداختن اندیشه ماکیاولیستی منتسکیو کرد!

رئیس جمهور گفته است: «اگر اطلاعات، تفنگ، پول، سرمایه، سایت، روزنامه و خبرگزاری را همه یکجا جمع کنیم ابوذر و سلمان هم فاسد می‌شوند». ادامه مطلب...

کلمات کلیدی : جناب روحانی! آیا اوباما با معجون منتسکیو مؤدب است و سلمان فارسی بدون آن فاسد!

Share |
-----------------------------------------------------------------------------------------------

کربلا؛ ما جا ماندیم...

برای مشاهده روی عکس کلیک کنیدکلمات کلیدی : کربلا؛ ما جا ماندیم...
Share |
-----------------------------------------------------------------------------------------------

مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، 

ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه، کنترل تورم، تثبیت قیمت ارز و اجرای طرح نظام سلامت را از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یک‌سال گذشته برشمردند و همه دولت‌مردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه‌ی انقلابی، تکیه بر ظرفیت‌ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی در روستاها، جدی گرفتن ادامه‌ی رشد علمی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان، موضع‌گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی به‌ویژه دخالت‌های آمریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و فاصله‌گذاری‌ها به‌ویژه در موضوع فتنه‌ی سال 88 و سعه‌ی صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه، توصیه کردند.

ادامه مطلب: در khamenei.irکلمات کلیدی : مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است
Share |
-----------------------------------------------------------------------------------------------

جام خشم و غضب خود را بر سر صهیونیستها خالی خواهیم کرد

شبکه المیادین در خبری اعلام کرد که سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در پیامی نادر، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین تاکید کرد.پیام حاج قاسم سلیمانی به مقاومت فلسطین
المیادین به نقل از سردار سلیمانی اعلام کرد که «قاتلان و مزدوران بدانند که ما لحظه‌ای از دفاع از مقاومت و دفاع از مردم فلسطین کوتاه نخواهیم آمد» و در ادامه این پیام افزود: همه دنیا دنیا بداند که خلع سلاح مقاومت عقیده‌ای باطل است و توهمی است که محقق نخواهد شد.
سلیمانی با بیان اینکه «در زمان مناسب جام خشم و غضب خود را بر سر صهیونیست‌ها خالی خواهیم کرد» بر مقاومت فلسطین درود فرستاد و گفت: درود بر گردان‌های القسام (شاخه نظامی حماس) و سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) و ابوعلی مصطفی و الناصر صلاح الدین و شهداء الاقصی.. درود بر سرداران مقاومت که در مقابل فشارها عقب‌نمی‌نشینند.
وی همچنین از صحنه‌های کشتار در فلسطین ابراز تاسف کرد و با بیان اینکه «صحنه‌های دردناک در فلسطین قلب ما را به درد می‌آورد و در سینه خود حزن شدید که همراه با غیظ و غضب است احساس می‌کنیم»، افزود: برای دفاع از انسانیت و اسلامی که هم اکنون در فلسطین آن رامی توان دید سلاح و خون و کرامت را توصیه می‌کنیم.
وی در این پیام افزود: لعنت خدا بر همه ظالمانی که از این رژیم حمایت کرده و می‌کنند. لعنت خدا بر هر کسی که حزن شما و درد و رنج شما را می‌بیند و با سکوتش اجازه می‌دهد که شما کشته شوید.

به نقل از: مشرق نیوزکلمات کلیدی : جام خشم و غضب خود را بر سر صهیونیست‌ها خالی خواهیم کرد
Share |
-----------------------------------------------------------------------------------------------
<      1   2   3   4   5   >>   >